GC30B-4P1J
DigiKeys produktnummer
1866-1763-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GC30B-4P1J
Beskrivning
BATT CHARGER DESKTOP 14.3V 2.09A
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stationär dator Batteriladdare 14,3V 2,09A
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
GC30B-4P1J Modeller
Kategori
Spänning - ingång
90-264VAC
Tillverkare
MEAN WELL USA Inc.
Effekt - max
30W
Serie
Storlek/dimension
L 4,25" x B 2,64" x H 1,42" (108,00 x 67,00 x 36,00mm)
Förpackning
Box
Monteringstyp
Stationär dator
Artikelstatus
Aktiv
Termineringstyp
2,1mm ID x 5,5mm YD x 11mm hona
Typ
Stationär dator
Egenskaper
LED-indikator
Batterikemi
Blysyra, litiumjon
Arbetstemperatur
0°C-50°C
Antal celler
1
Godkännande myndighet
CB, CE, cULus, GS
Spänning - nominell
14,3V
Vikt
309 g
Laddström - max.
2,09A