GC120A12-AD1
DigiKeys produktnummer
1866-1743-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GC120A12-AD1
Beskrivning
BATT CHARGER DESKTOP 13.6V 7.5A
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stationär dator Batteriladdare 13,6V 7,5A 12V
Kategori
Spänning - ingång
85-264VAC
Tillverkare
MEAN WELL USA Inc.
Effekt - max
102W
Serie
Storlek/dimension
L 6,57" x B 2,64" x H 1,38" (167,00 x 67,00 x 35,00mm)
Förpackning
Box
Monteringstyp
Stationär dator
Artikelstatus
Aktiv
Termineringstyp
Rektangulärt anslutningsdon
Typ
Stationär dator
Egenskaper
LED-indikator
Batterikemi
Blysyra, litiumjon
Arbetstemperatur
-30°C-70°C
Battericellstorlek
12V
Godkännande myndighet
CB, CE, cULus, GS, PSE, UL
Antal celler
1
Vikt
620 g
Spänning - nominell
13,6V
Basproduktens nummer
Laddström - max.
7,5A