EPS-65-12-C är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
TDK-Lambda
I lager: 4
Datablad
Kapslad AC DC-omvandlare 1 Utgång 12V 90-264VAC, 127-370VDC Ingång
EPS-65-12-C
DigiKeys produktnummer
1866-1717-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
EPS-65-12-C
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 12V 65W
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
EPS-65-12-C Modeller
Spänning - isolering
3 kV
Serie
Effektivitet
86%
Arbetstemperatur
-30°C-70°C (med nedstämpling)
Typ
Kapslad
Storlek/dimension
L 4,07" x B 2,44" x H 1,46" (103,4 x 62,0 x 37,0mm)
Spänning - ingång
90-264VAC, 127-370VDC
Spänning - utspänning 1
12V
Minsta tillåtna belastning
Nej
Ström - Utgång 1
5.42 A