A302-2K5-F3 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Eaton Tripp Lite
I lager: 0
Datablad
24VDC Spänningsingång 2.5 kW Uteffekt kontinuerlig Inverterare 2 Växelströmsuttag Europe
A302-2K5-F3
DigiKeys produktnummer
A302-2K5-F3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
A302-2K5-F3
Beskrivning
INVERTER 24VDC 2.5KW 2 OUTLET
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Växelströmsuttag
2
Tillverkare
MEAN WELL USA Inc.
Kontaktdon - inspänning
Terminaler
Serie
Effekt - utgång kontinuerlig
2.5 kW
Förpackning
Box
Effekt - utgång, topp
5 kW
Artikelstatus
Aktiv
Fjärrkapacitet
Ja
Typ
Inverterare
Använd region
Europe
Spänning - utspänning
230VAC
Storlek
L 16,93" x B 8,27" x H 6,26" (430,0 x 210,0 x 159,0mm)
Spänning - ingång
24VDC