EOWS322525M900
DigiKeys produktnummer
5262-EOWS322525M900TR-ND - Remsa och spole (TR)
5262-EOWS322525M900CT-ND - Remsbit (CT)
5262-EOWS322525M900DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
EOWS322525M900
Beskrivning
CMC 90 OHM 1A 2LN SMD
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2 ledning Common Mode-drossel Ytmontering 90 Ohms @ 100 MHz 1A DCR 270mOhm
Kategori
Strömklassning (max)
1A
Tillverkare
Max Echo
DC-resistans (DCR) (max)
270mOhm
Serie
Märkspänning - DC
60V
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Filtertyp
Signalledning
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Antal ledningar
2
Höjd (max)
0,098" (2,50mm)
Impedans @ frekvens
90 Ohms @ 100 MHz