EOWS201212M161
DigiKeys produktnummer
5262-EOWS201212M161TR-ND - Remsa och spole (TR)
5262-EOWS201212M161CT-ND - Remsbit (CT)
5262-EOWS201212M161DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
EOWS201212M161
Beskrivning
CMC 160 OHM 340MA 2LN SMD
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2 ledning Common Mode-drossel Ytmontering 160 Ohms @ 100 MHz 340mA DCR 300mOhm
Kategori
Strömklassning (max)
340mA
Tillverkare
Max Echo
DC-resistans (DCR) (max)
300mOhm
Serie
Märkspänning - DC
50V
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Filtertyp
Signalledning
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,047" (2,00 x 1,20mm)
Antal ledningar
2
Höjd (max)
0,047" (1,20mm)
Impedans @ frekvens
160 Ohms @ 100 MHz