EBMS321611A121 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | EBMS321611A121 |
Beskrivning | FERRITE BEAD 120 OHM 1206 1LN |
Tillverkarens standardleveranstid | 10 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 120 Ohms @ 100 MHz 1 Signalledning Ferritkorn och chips 1206 (metrisk 3216) 450mA 200mOhm |
Datablad | Datablad |
Kategori | Strömklassning (max) 450mA |
Tillverkare Max Echo | DC-resistans (DCR) (max) 200mOhm |
Serie | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Inkapsling/låda 1206 (metrisk 3216) |
Artikelstatus Aktiv | Monteringstyp Ytmontering |
Filtertyp Signalledning | Höjd (max) 0,043" (1,10mm) |
Antal ledningar 1 | Storlek/dimension L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm) |
Impedans @ frekvens 120 Ohms @ 100 MHz |