BCAS160808H331 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | BCAS160808H331 |
Beskrivning | FERRITE BEAD 330 OHM 0603 1LN |
Tillverkarens standardleveranstid | 10 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 330 Ohms @ 100 MHz 1 Signalledning Ferritkorn och chips 0603 (metrisk 1608) 50mA 1,2Ohm |
Datablad | Datablad |
Kategori | Strömklassning (max) 50mA |
Tillverkare Max Echo | DC-resistans (DCR) (max) 1,2Ohm |
Serie | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Inkapsling/låda 0603 (metrisk 1608) |
Artikelstatus Aktiv | Monteringstyp Ytmontering |
Filtertyp Signalledning | Höjd (max) 0,031" (0,80mm) |
Antal ledningar 1 | Storlek/dimension L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm) |
Impedans @ frekvens 330 Ohms @ 100 MHz |