AN.5G.INT2.600.6000.SMA.2
DigiKeys produktnummer
3649-AN.5G.INT2.600.6000.SMA.2-ND
Tillverkare
Maswell Communication Tech.
Tillverkarens produktnummer
AN.5G.INT2.600.6000.SMA.2
Beskrivning
5G Ultra Wideband patch antenna
Tillverkarens standardleveranstid
6 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
4,3GHz 4G, 5G, LTE, Wi-Fi Patch (flat) RF-antenner 600MHz-8GHz 6,8dBi SMA hona Ytmontering
Kategori
Antenntyp
Patch (flat)
Tillverkare
Maswell Communication Tech.
Antal band
1
Förpackning
Bulk
VSWR
3
Artikelstatus
Aktiv
Förstärkning
6,8dBi
RF-familj/standard
Mobiltelefon, WiFi
Terminering
SMA hona
Frekvensgrupp
Bredband
Monteringstyp
Ytmontering
Frekvens - (center/band)
4,3GHz
Höjd (max)
0,063" (1,60mm)
Frekvensomfång
600MHz-8GHz