MS384-10F
DigiKeys produktnummer
2333-MS384-10F-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MS384-10F
Beskrivning
RF SHIELD 1.480"X1.512" SOLDER
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
RF-skärmningar Ram 1,480" (37,60mm) X 1,512" (38,40mm) Lödmetall
EDA-/CAD-modeller
MS384-10F Modeller
Kategori
Höjd - övergripande
0,433" (11,00mm)
Tillverkare
Masach Tech Ltd.
Längd - övergripande
1,512" (38,40mm)
Serie
Bredd - övergripande
1,480" (37,60mm)