MS300-10C
DigiKeys produktnummer
2333-MS300-10C-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MS300-10C
Beskrivning
RF SHIELD 0.984X1.205" SNAP FIT
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
RF-skärmningar Skydd 0,984" (25,00mm) X 1,205" (30,60mm) Inte ventilerad Snäppassning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MS300-10C Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Höjd - övergripande
0,118" (3,00mm)
Tillverkare
Masach Tech Ltd.
Längd - övergripande
1,205" (30,60mm)
Serie
Bredd - övergripande
0,984" (25,00mm)