PK-20A38PQ
PK-20A38PQ
PK-20A38PQ
DigiKeys produktnummer
458-1069-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PK-20A38PQ
Beskrivning
BUZZER PIEZO 12V 23MM TH
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Sumrar Indikator, internt driven Piezo 12 V 15mA 3,8kHz 95dB vid 12V, 30cm Genomgående hål PC-stift
Kategori
Teknologi
Piezo
Tillverkare
Mallory Sonalert Products Inc.
Driftläge
Enkel ton
Serie
Ljudtrycksnivå (SPL)
95dB vid 12V, 30cm
Förpackning
Bulk
Ström - matning
15mA
Artikelstatus
Aktiv
Portplats
Topp
Drivkrets
Indikator, internt driven
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Ingångstyp
DC
Monteringstyp
Genomgående hål
Spänning - märkt
12 V
Terminering
PC-stift
Spänningsintervall
3-24V
Storlek/dimension
0,906" diam. (23,00mm)
Frekvens
3,8kHz
Höjd - monterad (max)
0,717" (18,20mm)