PK-20A35EWQ
DigiKeys produktnummer
458-1068-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PK-20A35EWQ
Beskrivning
BUZZER PIEZO 12V 28MM FLANGE
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Sumrar Indikator, internt driven Piezo 12 V 10mA 3,5kHz 95dB vid 12V, 30cm Panelmontering, fläns Trådledare
Kategori
Teknologi
Piezo
Tillverkare
Mallory Sonalert Products Inc.
Driftläge
Enkel ton
Serie
Ljudtrycksnivå (SPL)
95dB vid 12V, 30cm
Förpackning
Bulk
Ström - matning
10mA
Artikelstatus
Aktiv
Portplats
Topp
Drivkrets
Indikator, internt driven
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Ingångstyp
DC
Monteringstyp
Panelmontering, fläns
Spänning - märkt
12 V
Terminering
Trådledare
Spänningsintervall
3-24V
Storlek/dimension
1,102" diam. (28,00mm)
Frekvens
3,5kHz
Höjd - monterad (max)
0,992" (25,20mm)