PB-12N23P-12Q
PB-12N23P-12Q
PB-12N23P-12Q
DigiKeys produktnummer
458-1065-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PB-12N23P-12Q
Beskrivning
BUZZER MAGNETIC 12V 12MM TH
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Sumrar Indikator, internt driven Magnetisk 12 V 50mA 2,3kHz 85dB vid 12V, 10cm Genomgående hål PC-stift
Kategori
Driftläge
Enkel ton
Tillverkare
Mallory Sonalert Products Inc.
Ljudtrycksnivå (SPL)
85dB vid 12V, 10cm
Serie
Ström - matning
50mA
Förpackning
Rör
Portplats
Topp
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Drivkrets
Indikator, internt driven
Klassificeringar
Washable
Ingångstyp
DC
Monteringstyp
Genomgående hål
Spänning - märkt
12 V
Terminering
PC-stift
Spänningsintervall
9-15V
Storlek/dimension
0,472" diam. (12,00mm)
Frekvens
2,3kHz
Höjd - monterad (max)
0,402" (10,20mm)