PB-12N23P-05Q är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
PUI Audio, Inc.
I lager: 31 899
Datablad
Similar
Same Sky (Formerly CUI Devices)
I lager: 775
Datablad
I lager: 0
I lager: 321
Ole Wolff Electronics Inc
I lager: 21
Sumrar Indikator, internt driven Magnetisk 5 V 30mA 2,3kHz 85dB vid 5V, 10cm Genomgående hål PC-stift
PB-12N23P-05Q
PB-12N23P-05Q
PB-12N23P-05Q
DigiKeys produktnummer
458-1064-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PB-12N23P-05Q
Beskrivning
BUZZER MAGNETIC 5V 12MM TH
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Driftläge
Enkel ton
Tillverkare
Mallory Sonalert Products Inc.
Ljudtrycksnivå (SPL)
85dB vid 5V, 10cm
Serie
Ström - matning
30mA
Förpackning
Rör
Portplats
Topp
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Drivkrets
Indikator, internt driven
Klassificeringar
Washable
Ingångstyp
DC
Monteringstyp
Genomgående hål
Spänning - märkt
5 V
Terminering
PC-stift
Spänningsintervall
4-7V
Storlek/dimension
0,472" diam. (12,00mm)
Frekvens
2,3kHz
Höjd - monterad (max)
0,354" (9,00mm)