PB-12N23P-03Q
PB-12N23P-03Q
PB-12N23P-03Q
DigiKeys produktnummer
458-1063-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PB-12N23P-03Q
Beskrivning
BUZZER MAGNETIC 3V 12MM TH
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Sumrar Indikator, internt driven Magnetisk 3 V 30mA 2,3kHz 85dB vid 3V, 10cm Genomgående hål PC-stift
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PB-12N23P-03Q Modeller
Kategori
Driftläge
Enkel ton
Tillverkare
Mallory Sonalert Products Inc.
Ljudtrycksnivå (SPL)
85dB vid 3V, 10cm
Serie
Ström - matning
30mA
Förpackning
Rör
Portplats
Topp
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Drivkrets
Indikator, internt driven
Klassificeringar
Washable
Ingångstyp
DC
Monteringstyp
Genomgående hål
Spänning - märkt
3 V
Terminering
PC-stift
Spänningsintervall
2-5V
Storlek/dimension
0,472" diam. (12,00mm)
Frekvens
2,3kHz
Höjd - monterad (max)
0,402" (10,20mm)