AST0840MFD-4.4TRQ
AST0840MFD-4.4TRQ
DigiKeys produktnummer
458-AST0840MFD-4.4TRQTR-ND - Remsa och spole (TR)
458-AST0840MFD-4.4TRQCT-ND - Remsbit (CT)
458-AST0840MFD-4.4TRQDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AST0840MFD-4.4TRQ
Beskrivning
BUZZER MAGN 4.4V 0.34X 0.34 SMD
Tillverkarens standardleveranstid
30 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Sumrar Transduktor, externt driven Magnetisk 4.4 V 140mA 4kHz 105dB vid 4,4V, 10cm Ytmontering Lödplattor
Kategori
Teknologi
Magnetisk
Tillverkare
Mallory Sonalert Products Inc.
Ljudtrycksnivå (SPL)
105dB vid 4,4V, 10cm
Serie
Ström - matning
140mA
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Portplats
Topp
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-30°C-70°C
Drivkrets
Transduktor, externt driven
Monteringstyp
Ytmontering
Ingångstyp
Topp-toppvärdessignal
Terminering
Lödplattor
Spänning - märkt
4.4 V
Storlek/dimension
L 0,339" x B 0,335" (8,60 x 8,50mm)
Spänningsintervall
3,6-5V
Höjd - monterad (max)
0,177" (4,50mm)
Frekvens
4kHz