AST0540MW-3.6TRQ
DigiKeys produktnummer
458-AST0540MW-3.6TRQTR-ND - Remsa och spole (TR)
458-AST0540MW-3.6TRQCT-ND - Remsbit (CT)
458-AST0540MW-3.6TRQDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AST0540MW-3.6TRQ
Beskrivning
BUZZER MAGN 3.6V 5MMX5MMSMD
Tillverkarens standardleveranstid
30 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Sumrar Transduktor, externt driven Magnetisk 3.6 V 110mA 4kHz 80dB vid 3,6V, 10cm Ytmontering Lödplattor
Kategori
Teknologi
Magnetisk
Tillverkare
Mallory Sonalert Products Inc.
Driftläge
Enkel ton
Serie
Ljudtrycksnivå (SPL)
80dB vid 3,6V, 10cm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Ström - matning
110mA
Artikelstatus
Aktiv
Portplats
Topp
Drivkrets
Transduktor, externt driven
Arbetstemperatur
-20°C-60°C
Ingångstyp
Topp-toppvärdessignal
Monteringstyp
Ytmontering
Spänning - märkt
3.6 V
Terminering
Lödplattor
Spänningsintervall
2-4V
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,197" (5,00 x 5,00mm)
Frekvens
4kHz
Höjd - monterad (max)
0,118" (3,00mm)