ASI09N27M-05Q
ASI09N27M-05Q
ASI09N27M-05Q
DigiKeys produktnummer
458-1331-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ASI09N27M-05Q
Beskrivning
BUZZER MAGN 5V9.5X9.5MM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
30 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Sumrar Indikator, internt driven Magnetisk 5 V 30mA 2,7kHz 80dB vid 3V, 10cm Ytmontering Lödplattor
Kategori
Teknologi
Magnetisk
Tillverkare
Mallory Sonalert Products Inc.
Driftläge
Enkel ton
Serie
Ljudtrycksnivå (SPL)
80dB vid 3V, 10cm
Förpackning
Band (byggindustri)
Ström - matning
30mA
Artikelstatus
Aktiv
Portplats
Topp
Drivkrets
Indikator, internt driven
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Ingångstyp
DC
Monteringstyp
Ytmontering
Spänning - märkt
5 V
Terminering
Lödplattor
Spänningsintervall
3-7V
Storlek/dimension
L 0,374" x B 0,374" (9,50 x 9,50mm)
Frekvens
2,7kHz
Höjd - monterad (max)
0,197" (5,00mm)