SST-20-W27H-A120-J4271 har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
MFR Recommended
Luminus Devices Inc.
I lager: 0
Datablad
Bilden för SST-20-W27H-A120-J4271 är inte tillgänglig
SST-20-W27H-A120-J4271
DigiKeys produktnummer
1214-SST-20-W27H-A120-J4271TR-ND - Remsa och spole (TR)
1214-SST-20-W27H-A120-J4271CT-ND - Remsbit (CT)
1214-SST-20-W27H-A120-J4271DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SST-20-W27H-A120-J4271
Beskrivning
LED SST-20-WXH WM WHT 2700K 1414
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
LED-belysning SST-20-WxH Vit, varm 2700K 2,71V 350mA 120° 1414 (metrisk 3535)
Kategori
Lumen/Watt @ ström - test
117 lm/W
Tillv.
CRI (Color Rendering Index) färgåtergivningsindex
Serie
Ström - max
2A
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Visningsvinkel
120°
Artikelstatus
Föråldrad
Monteringstyp
Ytmontering
Färg
Inkapsling/låda
1414 (metrisk 3535)
CCT (K)
2700K
Leverantörens enhetsförpackning
1414
Flöde @ 85°C, ström - test
111lm (107lm-114lm)
Storlek/dimension
L 0,136" x B 0,136" (3,45 x 3,45mm)
Ström - test
350mA
Höjd - monterad (max)
0,083" (2,11mm)
Spänning - fram (Vf) (Typ)
2,71V
Termisk resistans för inkapsling
1,6°C/W