CXM-22-HS-12-54-AC30-P1-7
DigiKeys produktnummer
1214-CXM-22-HS-12-54-AC30-P1-7-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CXM-22-HS-12-54-AC30-P1-7
Beskrivning
LED COB SENSUS HORT WHT SQUARE
Tillverkarens standardleveranstid
6 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
LED-belysning – COB:ar motorer moduler Chip ombord (COB) Sensus™ Horticulture White Kvadrat
Kategori
Temperatur - test
85°C
Tillverkare
Luminus Devices Inc.
Spänning - fram (Vf) (Typ)
51,5V
Serie
Ström - max
2,2A
Förpackning
Tråg
Visningsvinkel
120°
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 28,00 x B 28,00mm
Typ
Chip ombord (COB)
Höjd
1,37mm
Färg
White
Light Emitting Surface (LES)
Diam. 22,00mm
Konfiguration
Kvadrat
Linstyp
Plant
Ström - test
1,1A