CXM-22-50-70-54-AC30-F4-3
DigiKeys produktnummer
1214-1503-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CXM-22-50-70-54-AC30-F4-3
Beskrivning
LED COB CXM-22 GEN3 WHT SQ 5000K
Tillverkarens standardleveranstid
6 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
LED-belysning – COB:ar motorer moduler Chip ombord (COB) CXM-22 Gen3 Vit, kall Kvadrat
Kategori
Temperatur - test
85°C
Spänning - fram (Vf) (Typ)
51V
Serie
Lumen/Watt @ ström - test
168 lm/W
Ström - max
2,4A
Artikelstatus
Aktiv
Färg
Vit, kall
Storlek/dimension
L 28,00 x B 28,00mm
CCT (K)
5000K 3-stegs MacAdam-ellips
Höjd
1,37mm
Light Emitting Surface (LES)
Diam. 22,00mm
Ljusflöde vid ström/temperatur
9425lm (typ)
Ström - test
1,1A