CXM-22-40-80-36-AC00-F2-2 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Luminus Devices Inc.
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Luminus Devices Inc.
I lager: 605
Datablad
I lager: 1 061
LED-belysning – COB:ar, motorer, moduler Chip ombord (COB) CXM-22 Vit, neutral Kvadrat
CXM-22-40-80-36-AC00-F2-2
DigiKeys produktnummer
CXM-22-40-80-36-AC00-F2-2-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CXM-22-40-80-36-AC00-F2-2
Beskrivning
LED COB CXM-22 NEUT WHT SQ 4000K
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Temperatur - test
85°C
Tillverkare
Spänning - fram (Vf) (Typ)
35V
Serie
Lumen/Watt @ ström - test
129 lm/W
Ström - max
2,56A
Artikelstatus
Aktiv
Färg
Vit, neutral
Storlek/dimension
L 28,00 x B 28,00mm
CCT (K)
4000K 2-stegs MacAdam-ellips
Höjd
1,37mm
Light Emitting Surface (LES)
Diam. 22,00mm
Ljusflöde vid ström/temperatur
5770lm (typ)
Ström - test
1,28A