CXM-22-30-90-36-AC10-F3-3
DigiKeys produktnummer
1214-1465-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CXM-22-30-90-36-AC10-F3-3
Beskrivning
LED COB CXM-22 GEN 2 WH SQ
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
LED-belysning – COB:ar motorer moduler Chip ombord (COB) CXM-22 Gen 2 Vit, varm Kvadrat
Kategori
Temperatur - test
85°C
Spänning - fram (Vf) (Typ)
34V
Serie
Lumen/Watt @ ström - test
116 lm/W
Ström - max
2,56A
Artikelstatus
Inte för nya designer
Färg
Vit, varm
Storlek/dimension
L 28,00 x B 28,00mm
CCT (K)
3000K 3-stegs MacAdam-ellips
Höjd
1,37mm
Light Emitting Surface (LES)
Diam. 22,00mm
Ljusflöde vid ström/temperatur
5050lm (typ)
Ström - test
1,28A