CXM-14-65-80-36-TA60-F7-3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Citizen
Cree LED
Cree LED
LED-belysning – COB:ar, motorer, moduler Chip ombord (COB) CXM-14 Gen 6 Vit, kall Kvadrat
CXM-14-65-80-36-TA60-F7-3
DigiKeys produktnummer
1214-CXM-14-65-80-36-TA60-F7-3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CXM-14-65-80-36-TA60-F7-3
Beskrivning
LED COB CXM-14 COOL WHT SQ 6500K
Detaljerad beskrivning
Kategori
Temperatur - test
85°C
Tillverkare
Spänning - fram (Vf) (Typ)
33,3V
Serie
Lumen/Watt @ ström - test
169 lm/W
Ström - max
1,8A
Färg
Vit, kall
Storlek/dimension
L 19,00 x B 19,00mm
CCT (K)
6500K 3-Stegs MacAdam-ellips
Höjd
1,40mm
Light Emitting Surface (LES)
Diam. 14,30mm
Ljusflöde vid ström/temperatur
4055lm (typ)
Ström - test
720mA