CXM-14-35-80-36-AA02-F2-3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Datablad
LED-belysning – COB:ar, motorer, moduler Chip ombord (COB) Sensus™ Vit, varm Kvadrat
CXM-14-35-80-36-AA02-F2-3
DigiKeys produktnummer
CXM-14-35-80-36-AA02-F2-3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CXM-14-35-80-36-AA02-F2-3
Beskrivning
LED COB SENSUS WARM WHT SQ 3500K
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Temperatur - test
85°C
Spänning - fram (Vf) (Typ)
35V
Serie
Lumen/Watt @ ström - test
118 lm/W
Ström - max
1,09A
Artikelstatus
Inte för nya designer
Storlek/dimension
L 18,50 x B 18,50mm
CCT (K)
3500K 3-stegs MacAdam-ellips
Höjd
1,37mm
Light Emitting Surface (LES)
Diam. 13,50mm
Ljusflöde vid ström/temperatur
1985lm (typ)
Ström - test
480mA