CXM-14-24-90-36-AC30-F4-3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Luminus Devices Inc.
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Luminus Devices Inc.
I lager: 0
Datablad
Citizen
Citizen
I lager: 4
Cree LED
Cree LED
LED-belysning – COB:ar, motorer, moduler Chip ombord (COB) CXM-14 Vit, varm Kvadrat
CXM-14-24-90-36-AC30-F4-3
DigiKeys produktnummer
CXM-14-24-90-36-AC30-F4-3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CXM-14-24-90-36-AC30-F4-3
Beskrivning
LED COB CXM-14 WARM WHT SQ 2400K
Tillverkarens standardleveranstid
6 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - test
720mA
Tillverkare
Temperatur - test
85°C
Serie
Spänning - fram (Vf) (Typ)
36V
Förpackning
Tråg
Lumen/Watt @ ström - test
104 lm/W
Artikelstatus
Aktiv
CRI (Color Rendering Index) färgåtergivningsindex
Typ
Chip ombord (COB)
Storlek/dimension
L 19,00 x B 19,00mm
Färg
Vit, varm
Höjd
1,37mm
CCT (K)
2400K 3-Stegs MacAdam-ellips
Light Emitting Surface (LES)
Diam. 14,30mm