CTM-22-4018-90-36-TW01
DigiKeys produktnummer
1214-1552-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CTM-22-4018-90-36-TW01
Beskrivning
LED MOD CTM WHITE SQUARE 4000K
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CTM-22-4018-90-36-TW01 Modeller
Kategori
Temperatur - test
85°C
Tillverkare
Luminus Devices Inc.
Spänning - fram (Vf) (Typ)
37V
Serie
Lumen/Watt @ ström - test
58 lm/W varm vit, 96 lm/W kall vit
Förpackning
Tråg
Ström - max
1,1A
Artikelstatus
Senaste tidpunkt för inköp
CRI (Color Rendering Index) färgåtergivningsindex
Typ
LED-modul
Visningsvinkel
130°
Färg
Vit, varm/vit, neutral
Storlek/dimension
L 28,00 x B 28,00mm
CCT (K)
1800K-4000K
Höjd
1,58mm
Konfiguration
Kvadrat
Light Emitting Surface (LES)
Diam. 22,00mm
Ljusflöde vid ström/temperatur
1875 lm varm vit, 3100 lm kall vit
Linstyp
Plant
Ström - test
875mA