CTM-14-4018-90-36-TW01
DigiKeys produktnummer
1214-1548-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CTM-14-4018-90-36-TW01
Beskrivning
LED MOD CTM WHITE RECT 4000K
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CTM-14-4018-90-36-TW01 Modeller
Kategori
Temperatur - test
85°C
Tillverkare
Luminus Devices Inc.
Spänning - fram (Vf) (Typ)
37V
Serie
Lumen/Watt @ ström - test
56 lm/W varm vit, 93 lm/W kall vit
Förpackning
Tråg
Ström - max
440mA
Artikelstatus
Senaste tidpunkt för inköp
CRI (Color Rendering Index) färgåtergivningsindex
Typ
LED-modul
Visningsvinkel
130°
Färg
Vit, varm/vit, neutral
Storlek/dimension
L 24,00 x B 20,00mm
CCT (K)
1800K-4000K
Höjd
1,58mm
Konfiguration
Rektangel
Light Emitting Surface (LES)
Diam. 14,50mm
Ljusflöde vid ström/temperatur
825 lm varm vit, 1370 lm kall vit
Linstyp
Plant
Ström - test
400mA