CIM-14-27-90-36-TC60-F7-3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Luminus Devices Inc.
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Luminus Devices Inc.
I lager: 0
Datablad
Bilden för CIM-14-27-90-36-TC60-F7-3 är inte tillgänglig
CIM-14-27-90-36-TC60-F7-3
DigiKeys produktnummer
1214-CIM-14-27-90-36-TC60-F7-3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CIM-14-27-90-36-TC60-F7-3
Beskrivning
CIM-14-27-90-36-TC60-F7-3
Tillverkarens standardleveranstid
6 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
LED-belysning – COB:ar motorer moduler Chip ombord (COB) Vit, varm Kvadrat
Kategori
Temperatur - test
85°C
Tillverkare
Spänning - fram (Vf) (Typ)
33,1V
Serie
Lumen/Watt @ ström - test
142 lm/W
Förpackning
Tråg
Ström - max
1,2A
Artikelstatus
Aktiv
CRI (Color Rendering Index) färgåtergivningsindex
Typ
Chip ombord (COB)
Visningsvinkel
120°
Färg
Vit, varm
Storlek/dimension
L 19,00 x B 19,00mm
CCT (K)
2700K 3-stegs MacAdam-ellips
Höjd
1,40mm
Konfiguration
Kvadrat
Light Emitting Surface (LES)
Diam. 14,30mm
Ljusflöde vid ström/temperatur
2120lm (typ)
Linstyp
Plant
Ström - test
450mA