CDM-6-3018-90-18-DW01
DigiKeys produktnummer
1214-1554-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CDM-6-3018-90-18-DW01
Beskrivning
LED MOD CDM WARM WHT RECT 3000K
Tillverkarens standardleveranstid
6 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
LED-belysning – COB:ar motorer moduler LED-modul CDM, Human Centric (HCL) Vit, varm Rektangel
EDA-/CAD-modeller
CDM-6-3018-90-18-DW01 Modeller
Kategori
Spänning - fram (Vf) (Typ)
17,8V
Tillverkare
Luminus Devices Inc.
Lumen/Watt @ ström - test
92 lm/W
Serie
Ström - max
440mA
Förpackning
Tråg
CRI (Color Rendering Index) färgåtergivningsindex
Artikelstatus
Aktiv
Visningsvinkel
130°
Typ
LED-modul
Egenskaper
Dimming - varm
Färg
Vit, varm
Storlek/dimension
L 15,00 x B 12,00mm
CCT (K)
1800K-3000K
Höjd
1,58mm
Konfiguration
Rektangel
Light Emitting Surface (LES)
Diam. 6,80mm
Ljusflöde vid ström/temperatur
490lm (typ)
Linstyp
Plant
Ström - test
300mA
Basproduktens nummer
Temperatur - test
85°C