L10W45-UV365
L10W45-UV365
DigiKeys produktnummer
4491-L10W45-UV365-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L10W45-UV365
Beskrivning
LED COB 10W UV 365nm 0.9A 9~12V
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
LED-belysning – COB:ar motorer moduler Chip ombord (COB) - Ultraviolett Kvadrat
Kategori
Spänning - fram (Vf) (Typ)
10,5V
Tillverkare
Lumimax Optoelectronic Technology
Ström - max
900mA
Förpackning
Bulk
Visningsvinkel
120°
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 29 x B 20mm
Typ
Chip ombord (COB)
Höjd
3,00mm
Färg
Ultraviolett
Light Emitting Surface (LES)
L 10,8 x B 10,8mm