L2C6-30902L06A1300
DigiKeys produktnummer
1416-L2C6-30902L06A1300-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L2C6-30902L06A1300
Beskrivning
WARM-WHITE COB 90 CRI
Tillverkarens standardleveranstid
5 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
LED-belysning – COB:ar motorer moduler Chip ombord (COB) null Vit, varm Kvadrat
Kategori
Temperatur - test
85°C
Tillverkare
Lumileds
Spänning - fram (Vf) (Typ)
33,9V
Serie
Lumen/Watt @ ström - test
153 lm/W
Förpackning
Rör
Ström - max
1,35A
Artikelstatus
Aktiv
CRI (Color Rendering Index) färgåtergivningsindex
Typ
Chip ombord (COB)
Visningsvinkel
115°
Färg
Vit, varm
Storlek/dimension
L 19,00 x B 19,00mm
CCT (K)
3000K 2-stegs MacAdam-ellips
Höjd
1,60mm
Konfiguration
Kvadrat
Light Emitting Surface (LES)
Diam. 13,00mm
Ljusflöde vid ström/temperatur
2809lm (typ)
Linstyp
Plant
Ström - test
540mA