L1SP-DRD0002800000
DigiKeys produktnummer
1416-2056-2-ND - Remsa och spole (TR)
1416-2056-1-ND - Remsbit (CT)
1416-2056-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L1SP-DRD0002800000
Beskrivning
LED LUXEON SUNPLS RED 660NM 2835
Tillverkarens standardleveranstid
5 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
LED-belysning - färg LUXEON SunPlus 2835 Horticulture Röd 660nm (650nm-670nm) 1411 (metrisk 3528)
Kategori
Temperatur - test
25°C
Tillv.
Visningsvinkel
130°
Serie
Monteringstyp
Ytmontering
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
1411 (metrisk 3528)
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
2835
Färg
Storlek/dimension
L 0,138" x B 0,110" (3,50 x 2,80mm)
Våglängd
660nm (650nm-670nm)
Höjd - monterad (max)
0,030" (0,75mm)
Ström - test
120mA
Termisk resistans för inkapsling
15°C/W
Spänning - fram (Vf) (Typ)
2,15V
Basproduktens nummer
Ström - max
250mA