W48M-A13W05
DigiKeys produktnummer
67-W48M-A13W05-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
W48M-A13W05
Beskrivning
PBS 19MM SPST 0.1A 48V MOM METAL
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Tryckknappsbrytare SPST-NO Standard, belyst Panelmontering, fram
Kategori
Märkspänning - DC
12 V
Bulk
Belysningstyp, färg
LED (vit)
Artikelstatus
Aktiv
Belysningsspänning (nominell)
3,3VDC
Termineringstyp
Trådledare
Typ
Standard, belyst
Panelutskärningsdimensioner
Cirkulär - Diam. 19,15mm
Brytarfunktion
Av-Mom
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Strömklassning (Ampere)
250mA (DC)