W48M-A12B
DigiKeys produktnummer
67-W48M-A12B-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
W48M-A12B
Beskrivning
PBS 19MM SPST 0.1A 48V MOM METAL
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Tryckknappsbrytare SPST-NO Standard, belyst Panelmontering, fram
Kategori
Märkspänning - DC
12 V
Bulk
Belysningstyp, färg
LED, blå
Artikelstatus
Aktiv
Belysningsspänning (nominell)
3,1VDC
Termineringstyp
Trådledare
Typ
Standard, belyst
Panelutskärningsdimensioner
Cirkulär - Diam. 19,15mm
Brytarfunktion
Av-Mom
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Strömklassning (Ampere)
250mA (DC)