W48M-110N
DigiKeys produktnummer
67-W48M-110N-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
W48M-110N
Beskrivning
PBS 19MM SPST 0.1A 48V MOM METAL
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Tryckknappsbrytare SPST-NO Standard Panelmontering, fram
Kategori
Strömklassning (Ampere)
250mA (DC)
Tillv.
Märkspänning - DC
12 V
Serie
Styrdonstyp
Runt, knapp, kant i kant
Förpackning
Bulk
Färg - styrdon/lock
Silver
Artikelstatus
Aktiv
Termineringstyp
Lödögla
Monteringstyp
Panelmontering, fram
Ingångsskydd
IP67 - dammtät, vattentät
Typ
Standard
Panelutskärningsdimensioner
Cirkulär - Diam. 19,15mm
Krets
Arbetstemperatur
-40°C-85°C