Bilden för SSL-LX5093ID-12V är inte tillgänglig
SSL-LX5093ID-12V
DigiKeys produktnummer
SSL-LX5093ID-12V-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SSL-LX5093ID-12V
Beskrivning
LED RED DIFFUSED T-1 3/4 T/H
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Röd LED-indikation - diskret 12V Radial
Kategori
Linsstorlek
5mm, T-1 3/4
Tillv.
Spänning - fram (Vf) (Typ)
12V
Förpackning
Bulk
Visningsvinkel
60°
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Färg
Våglängd - topp
635nm
Konfiguration
Standard
Inkapsling/låda
Radial
Linsfärg
Röd
Leverantörens enhetsförpackning
Linstransparens
Diffused
Höjd (max)
8,60mm