SSA-LXB20G14Y3I3W
DigiKeys produktnummer
SSA-LXB20G14Y3I3W-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SSA-LXB20G14Y3I3W
Beskrivning
LED CBI 5.08X1.78MM 20SEG G/R/Y
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
LED Kretskortsindikatorer LED Circuit Board Indicator Ljusramp - 20 bred, DIP Grön, röd, gul Diffunderad, vit 2,2V grön, 2,1V gul, 2V röd 20mA grön, 20mA gul, 20mA röd Rektangulär med plan topp 5,08mm x 1,78mm Genomgående hål
Kategori
Millicandela-märkning
7mcd grön, 7mcd röd, 7mcd gul
Tillverkare
Lumex Opto/Components Inc.
Visningsvinkel
160°
Förpackning
Bulk
Linstyp
Diffunderad, vit
Artikelstatus
Aktiv
Linstyp
Rektangulär med plan topp
Färg
Grön, röd, gul
Linsstorlek
5,08mm x 1,78mm
Våglängd - topp
565nm, 585nm, 635nm
Spänningsvärde
2,2V grön, 2,1V gul, 2V röd
Konfiguration
Ljusramp - 20 bred, DIP
Monteringstyp
Genomgående hål
Ström
20mA grön, 20mA gul, 20mA röd