GT-SMD181215012-TR
DigiKeys produktnummer
67-2000-2-ND - Remsa och spole (TR)
67-2000-1-ND - Remsbit (CT)
67-2000-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GT-SMD181215012-TR
Beskrivning
GDT 150V 1KA 2 POLE SMD
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Gasurladdningsrör 150 V 1000A (1kA) ±20% 2 polig Ytmontering
Tolerans
±20%
Tillverkare
Lumex Opto/Components Inc.
Antal poler
2
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Kortsluter vid fel
Nej
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Spänning - DC-överslag (nom)
150 V
Inkapsling/låda
1812 (metrisk 4532)
Impulsurladdningsström (8/20µs)
1000A (1kA)