V48AUMLA2220H
DigiKeys produktnummer
F10959TR-ND - Remsa och spole (TR)
F10959CT-ND - Remsbit (CT)
F10959DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
V48AUMLA2220H
Beskrivning
VARISTOR 60.5V 2220
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
60.5 V Varistor 1 Kretsar Ytmontering, MLCV 2220 (metrisk 5750)
Kategori
Varistorspänning (max)
66.5 V
Tillverkare
Littelfuse Inc.
Energi
12J
Serie
Antal kretsar
1
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-125°C (TA)
Artikelstatus
Aktiv
Grad
Automotive
Max AC-spänning
40 V
Godkännande
AEC-Q200
Max DC-spänning
48 V
Monteringstyp
Ytmontering, MLCV
Varistorspänning (min)
54.5 V
Inkapsling/låda
2220 (metrisk 5750)
Varistorspänning (typisk)
60.5 V