V24AUMLA2220H
DigiKeys produktnummer
F10948TR-ND - Remsa och spole (TR)
F10948CT-ND - Remsbit (CT)
F10948DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
V24AUMLA2220H
Beskrivning
VARISTOR 35.5V 2220
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
35.5 V Varistor 1 Kretsar Ytmontering, MLCV 2220 (metrisk 5750)
Kategori
Varistorspänning (max)
39 V
Tillverkare
Littelfuse Inc.
Energi
5J
Serie
Antal kretsar
1
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-125°C (TA)
Artikelstatus
Aktiv
Grad
Automotive
Max AC-spänning
19 V
Godkännande
AEC-Q200
Max DC-spänning
24 V
Monteringstyp
Ytmontering, MLCV
Varistorspänning (min)
32 V
Inkapsling/låda
2220 (metrisk 5750)
Varistorspänning (typisk)
35.5 V