V18AUMLA1206NH
DigiKeys produktnummer
F3803TR-ND - Remsa och spole (TR)
F3803CT-ND - Remsbit (CT)
F3803DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
V18AUMLA1206NH
Beskrivning
VARISTOR 27.5V 1206
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
27.5 V Varistor 1 Kretsar Ytmontering, MLCV 1206 (metrisk 3216)
Kategori
Varistorspänning (max)
32 V
Tillverkare
Littelfuse Inc.
Energi
1,5J
Serie
Antal kretsar
1
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-125°C (TA)
Artikelstatus
Aktiv
Grad
Automotive
Max AC-spänning
14 V
Godkännande
AEC-Q200
Max DC-spänning
18 V
Monteringstyp
Ytmontering, MLCV
Varistorspänning (min)
23 V
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Varistorspänning (typisk)
27.5 V