V16AUMLA2220NS
DigiKeys produktnummer
F12126TR-ND - Remsa och spole (TR)
F12126CT-ND - Remsbit (CT)
F12126DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
V16AUMLA2220NS
Beskrivning
VARISTOR 24V 10A 2220
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
24 V 10 A Varistor 1 Kretsar Ytmontering, MLCV 2220 (metrisk 5750)
Kategori
Ström - stötpuls
10 A
Tillverkare
Littelfuse Inc.
Energi
50J
Serie
Antal kretsar
1
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-125°C (TA)
Artikelstatus
Aktiv
Grad
Automotive
Max DC-spänning
16 V
Godkännande
AEC-Q200
Varistorspänning (min)
21.6 V
Monteringstyp
Ytmontering, MLCV
Varistorspänning (typisk)
24 V
Inkapsling/låda
2220 (metrisk 5750)
Varistorspänning (max)
26.4 V