SZSMF6L64AT3G
DigiKeys produktnummer
18-SZSMF6L64AT3GTR-ND - Remsa och spole (TR)
18-SZSMF6L64AT3GCT-ND - Remsbit (CT)
18-SZSMF6L64AT3GDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SZSMF6L64AT3G
Beskrivning
ZEN TVS 600W 64V UNI SOD-123FL T
Detaljerad beskrivning
103V Klämma 5,8A Ipp TVS - dioder Ytmontering SOD-123FL
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
5,8A
Tillv.
Effekt - toppuls
600W
Arbetstemperatur
-55°C-175°C (TJ)
AEC-Q101
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
64V
Spänning - genombrott (min)
71,1V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
103V