SZSMF6L28CAT3G | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | SZSMF6L28CAT3G |
Beskrivning | ZEN TVS 600W 28V BI SOD-123FL TR |
Tillverkarens standardleveranstid | 18 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 45,4V Klämma 13,2A Ipp TVS - dioder Ytmontering SOD-123FL |
Datablad | Datablad |
Kategori | Ström - toppuls (10/1000 µs) 13,2A |
Tillv. | Effekt - toppuls 600W |
Serie | Nätmatningsskydd Ja |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Arbetstemperatur -55°C-175°C (TJ) |
Artikelstatus Aktiv | Grad Automotive |
Typ Zener | Godkännande AEC-Q101 |
Dubbelriktade kanaler 1 | Monteringstyp Ytmontering |
Spänning - backspänning (typ) 28V | Inkapsling/låda SOD-123F |
Spänning - genombrott (min) 31,1V | Leverantörens enhetsförpackning |
Spänning - begränsning (max) @ Ipp 45,4V | Basproduktens nummer |