SZSMF6L26AT3G
DigiKeys produktnummer
18-SZSMF6L26AT3GTR-ND - Remsa och spole (TR)
18-SZSMF6L26AT3GCT-ND - Remsbit (CT)
18-SZSMF6L26AT3GDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SZSMF6L26AT3G
Beskrivning
ZEN TVS 600W 26V UNI SOD-123FL T
Detaljerad beskrivning
42,1V Klämma 14,2A Ipp TVS - dioder Ytmontering SOD-123FL
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
14,2A
Tillv.
Effekt - toppuls
600W
Arbetstemperatur
-55°C-175°C (TJ)
AEC-Q101
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
26V
Spänning - genombrott (min)
28,9V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
42,1V