SZSMF6L24CAT3G
DigiKeys produktnummer
18-SZSMF6L24CAT3GTR-ND - Remsa och spole (TR)
18-SZSMF6L24CAT3GCT-ND - Remsbit (CT)
18-SZSMF6L24CAT3GDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SZSMF6L24CAT3G
Beskrivning
ZEN TVS 600W 24V BI SOD-123FL TR
Detaljerad beskrivning
38,9V Klämma 15,4A Ipp TVS - dioder Ytmontering SOD-123FL
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
15,4A
Tillv.
Effekt - toppuls
600W
Arbetstemperatur
-55°C-175°C (TJ)
AEC-Q101
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
24V
Spänning - genombrott (min)
26,7V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
38,9V