SZSMF6L14AT3G | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | SZSMF6L14AT3G |
Beskrivning | ZEN TVS 600W 14V UNI SOD-123FL T |
Tillverkarens standardleveranstid | 18 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 23,2V Klämma 25,8A Ipp TVS - dioder Ytmontering SOD-123FL |
Datablad | Datablad |
Kategori | Ström - toppuls (10/1000 µs) 25,8A |
Tillv. | Effekt - toppuls 600W |
Serie | Nätmatningsskydd Ja |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Arbetstemperatur -55°C-175°C (TJ) |
Artikelstatus Aktiv | Grad Automotive |
Typ Zener | Godkännande AEC-Q101 |
Enkelriktade kanaler 1 | Monteringstyp Ytmontering |
Spänning - backspänning (typ) 14V | Inkapsling/låda SOD-123F |
Spänning - genombrott (min) 15,6V | Leverantörens enhetsförpackning |
Spänning - begränsning (max) @ Ipp 23,2V | Basproduktens nummer |