SZSMF6L10CAT3G
DigiKeys produktnummer
18-SZSMF6L10CAT3GTR-ND - Remsa och spole (TR)
18-SZSMF6L10CAT3GCT-ND - Remsbit (CT)
18-SZSMF6L10CAT3GDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SZSMF6L10CAT3G
Beskrivning
ZEN TVS 600W 10V BI SOD-123FL TR
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
17V Klämma 35,3A Ipp TVS - dioder Ytmontering SOD-123FL
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
35,3A
Tillv.
Effekt - toppuls
600W
Serie
Nätmatningsskydd
Ja
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-175°C (TJ)
Artikelstatus
Aktiv
Grad
Automotive
Typ
Zener
Godkännande
AEC-Q101
Dubbelriktade kanaler
1
Monteringstyp
Ytmontering
Spänning - backspänning (typ)
10V
Inkapsling/låda
SOD-123F
Spänning - genombrott (min)
11,1V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
17V